Blog

Ipl Lazer Epilasyon Cihazları Fiyatları

IPL LAZER EPİLASYON ÖZELLİKLERİ

Ipl (intense pulse light)  Lazer Epilasyon gelişen teknolojinin kozmetik dermatolojiye sunduğu imkanlardan bir tanesidir. Ipl Lazer Epilasyonda kontrollü ışık uygulaması yapılmaktadır. Diğer lazer epilasyon uygulamalarından farklıdır.  Ipl lazer epilasyon yönteminde uygulama yapılan bireyin tüylerinin kalınlığına, yoğunluğuna, rengine, cilt yapısına ve ten rengine göre ışık şiddeti ve uygulama süresi ayarlanır. Diğer lazer epilasyon sistemlerinde böyle bir kişiselleştirme söz konusu değildir.   Ipl lazer epilasyon yalnızca istenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm olmakla kalmayıp aynı zamanda, yaşlanma karşıtı anti-aging işlemlerde, varis vb. damar lezyonu hastalıklarının sağaltımında, siğil, yara izi, cilt çatlağı tedavilerinde, akne tedavilerinde, gül hastalığında, döğme silme işlemlerinde, sedef ve çeşitli dermatit tedavilerinde kullanılan bir yöntemdir.

IPL LAZER EPİLASYON FİYATLARI

Uygulama yapılacak soruna bağlı olarak yöntem ve ışık şiddeti belirlenir. Cihazların fonksiyonlarına ve başlıklarına göre Ipl Lazer Epilasyon Cihazları Fiyatları farklılık gösterir. Sorunlu bölgeye anestezi kremleri ya da soğutma işlemi uygulanır. Uygulamanın ağrısız olduğu söylenememek ile birlikte ağrının çok hafif bir şiddette olduğu söylenmektedir. Uygulanan anestezi yöntemleri duyulan acıyı olabildiğince azaltıcı etki gösterir.

Lazer epilasyon uygulamalarının kalıcılığı en az acı hissi kadar sık sorulan bir sorudur. Ipl Lazer Epilasyon uygulaması ve diğer lazer epilasyon uygulamaları maalesef bu hususta kesinlikten bahsedememekte, yalnızca yeniden tüy çıkma sürecini en uzun süre ertelemeye yönelik çözümler üretebilmektedir. Günümüzde en kalıcı lazer epilasyon uygulamaları ıpl lazer epilasyon yöntemi ile yapılmaktadır. Bu ayırıcı durum Ipl Lazer Epilasyon Cihazları Fiyatları için etkileyici bir faktör olmaktadır.

Ipl lazer epilasyon yöntemi için kullanılan cihazların ev ve işyerlerine uygun olan türleri olması, ıpl lazer uygulamasını evde kendi kendinize uygulama imkanı sunmakta. Ev ve iş modeli Ipl Lazer Epilasyon Cihazları Fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir