Blog

IPL Lazer Epilasyon Kalıcı Mıdır

Bayanların ve metro seksüel erkeklerin birçok kıldan arınmak adına yaptıkları işlemler herkesçe bilinir. Erkeklerin son yıllarda özellikle göğüs kıllarından kurtulmak için yaptıkları işlemler bayanları anlamaları adına çok iyi bir uygulama olmuştur. Kılların kesilmesi, çekilmesi, koparılması ya da kökten tıraşlanması dışında kökünün de deri altından çıkarılması adına yapılan ağda işlemleri çok can yakıcı ve bir o kadar da pis bir işlemdir. Evet, sonucunda kılların büyük oranda vücuttan uzaklaştırılması sağlanmaktadır ama bu sonuç en fazla 1 hafta pürüzsüzlük sağladığından yeniden aynı acıyı yaşamak gerekir. o zaman ağda kalıcı bir yöntem değildir. Kalıcı yöntemlerden en çok bilineni lazerdir. Ama bu da deri üzerinde yanıklar ve dökülenler oluşturmuştur. O zaman en son geliştirilen IPL lazer epilasyon ile hem kalıcılık hem de narin ciltlerde bile sorunsuz işlem uygulaması yapılabilir. Peki, IPL lazer epilasyon kalıcı mıdır? Bu sorunun cevabını ilk seanstan sonra zaman geçse bile çıkmayan kıllardan anlamanız mümkün olacaktır.

IPL Lazer Epilasyon Sonuç Verir Mi?

Son günlerde en sık sorulan IPL Lazer epilasyon sonuç verir mi sorusu cilt problemleri için de sıklıkla gelmeye başlamıştır. IPL lazer epilasyon Sedef hastalığından cilt yenilenmesine, yaşlılık çizgilerinin yok edilmesinden ciltteki yara ve gül izlerine kadar her türlü sorun karşısında kesin çözüm veren bir uygulamadır. Hiçbir şekilde iz bırakmaz ve cilde zarar vermez.

Kılların Yok Edilmesinde IPL Lazer Epilasyon Sonuç Verir Mi?

Kılların yok edilmesinde IPL lazer epilasyon sonuç verir mi sorularını ilk seanstan sonra fark etmeniz mümkündür. Kılların giderilmesi ve dökülerek yok olması amacıyla geliştirilen bu sistem içerisinde çoğu zaman tek seans bile yok edilen kıllar demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir