Blog

Soğuk Lipoliz Nedir

Soğuk lipoliz ile zayıflamayı başarmış insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ama insanların en önemli sorusu şüphesiz lipolizin ne olduğu ve bu incelmeyi nasıl sağladığıdır. Peki, soğuk lipoliz nedir?

Soğuk lipoliz yağ tabakası üzerine yapılan bir şok işlemidir. Bu işlem sayesinde yağlar önce ısı sonrada soğuk verilerek birbirlerinden ayrıştırılır. Yağ tabakası birbirine çok bağlı olduğundan parçalamak zor bir işlemdir. Parçalanan tabaka kristalleşerek vücuttan atılacaktır. Ama bu işlemi tek bir kez yaptırmak değil seanslar halinde düzenli olarak uygulamak gerekir.

Soğuk Lipoliz İle Zayıflama 

Günümüzde pek çok alanda gelişen teknolojinin nimetlerini görmek mümkündür. Eskiden evlerdeki temizlikler bile bilek gücüne dayanırken şimdilerde makineler ile gerçekleşmektedir. Aslında teknoloji her alanda insan hareketlerini kısıtlayan bir üretime neden olmuştur. Tabii ki teknolojik gelişmeler olmazsa olmazlardır, ama insanlar bunlara bağlanarak hareketsiz kaldığında giderek artan bir kilo baş gösterir. İşte bu kilolar aslında hareketsizlik nedeniyle ortaya çıkan yağ birikimleri olup şekerden tansiyona kadar pek çok hastalığın tetikleyicisidirler. Soğuk lipoliz ile zayıflama size yalnızca ince bir görünüm kazandırmayarak aynı zamanda sağlıklı bir de yaşam sunar.

Soğuk Lipoliz İle Zayıflama Nasıl Gerçekleşir?

Bayanların yaz ayları yaklaşırken en büyük sorunları tüm kış oluşan yağ birikimleridir. Bu birikimler sporla ya da diyetle bile çok uzun sürede atılabilmektedir. Buna bağlı olarak da bayanlar başka bir teknikle orantısız kilo görünümünden uzaklaşmaya çalışırlar. Soğuk lipoliz ile zayıflama yağ tabakalarının birbirlerinden ayrılarak kristalleşmiş haliyle vücuttan atılması demektir. Bu uygulama da yağ bölgelerine önce ısıtma sonra da bir anda soğutma işlemi uygulanır. Bu sayede yağ tabakası şok karşısında vücuttan parçalanarak kristalleşerek atılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir