Blog

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz yaparken kullanılan cihazlar oldukça gelişmiş ve cilde zarar vermeyen cihazlardır. Deride herhangi bir tahribatta yaratmazlar. Bu nedenle gerçek soğuk lipoliz cihazı fiyatları her zaman ortalama üzerindedir.

Soğuk Lipoliz İle Zayıflama

Günümüzde hareketsizlik nedeniyle pek çok hastalık ortaya çıkmaktadır. Aslında bunu hastalık olarak indirgemek yerine birçok olayın hareketsizlik nedeniyle ortaya çıktığını söylemek daha doğru olur. Örneğin insanlar yemek yediklerinde aldıkları kaloriyi yakamadıklarında hem obezite, hem orantısız bir kilo alma hem de ruhsal sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Kilo almak çağın en büyük sorunları arasındadır. İnsanlar daha az zaman karşısında fast food ürünlere yöneldiği için maalesef ki hızla kilo almaktadırlar. Aslında bu kilo almak değil vücudun yağ depolarının dolmasıdır. Yağ depoları da belli bölgelerde kalınlaşma sağlar. Bu nedenle orantısız kilo almalarda soğuk lipoliz ile zayıflama mecburi olur.

Soğuk Lipoliz İle Bölgesel İncelme 

Soğuk lipoliz ile bölgesel incelme seansları tamamen şok tedavisine dayalıdır. Bilindiği gibi vücudun yağ depolarında birleşmeler çok güçlüdür. Bu nedenle yağların birbirinden ayrılması mümkün olmamakta, eritmek için gereğinden fazla çalışmak bile bazen etkili olamamaktadır. Ama lipoliz yağ tabakasının bulunduğu bölgeye uygulandığında şok etkisi yaratarak tabakaya zarar verir. Önce sıcak sonrasında soğuk ısı ile şok etkisinde parçalanan yağ tabakasının kristalleşerek vücuttan atılması sağlanır. Yağlara karşı yapılan bu işlem seanslar halinde yapılmaktadır. Zaten ilk seans ile sonraki seanslar arasında yağ tabakasının parçalanması bakımından çok fark olur. Zamanla her işlemde vücuttan atılan yağ tabakası daha da artacaktır. Bu nedenle seanslara düzenli devam etmek, aksi halde eski şekliyle kalın bir yağ tabakası bulunduğunda işlemi suçlamamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir