Blog

SHR Lazer Epilasyon Farklılığı

Kadın ya da erkeğin vücudundaki istemediği tüyleri, kılları alma arzusu binlerce yıldır vardır; hatta bu hususta yapılan karışımların birçoğu antik Mısır, Roma, Yunan medeniyetlerinden veya çok daha eski dönemlerden, Sümer, günümüze ulaşır. Gelişen teknoloji, vücuttaki istenmeyen kılları alabilmek için çok büyük rahatlık sağlarken yeni çıkan lazer tedavi ürünlerinin hastalarda can yanma hissi uyandırdığı; belirli yerlerde kızarıklık, leke oluşturduğu hastadan hastaya değişmekle beraber görülebilir.  Bu olumsuz tabloya rağmen son teknoloji durumundaki shr lazer, demode ürünler yerine son derece pratik ve hızlı olmasıyla tanınıp hastanın canının hiçbir şekilde yanmadan kıllarından kurtulmasına imkan tanır.

SHR Lazer Nasıl Çalışır?

Hastanın bir masaya uzanmasıyla başlayan seans, shr lazer epilasyon ürününden yapılan atışlarla devam ederek son bulur ve genel olarak şu artıları sağlar:

  • SHR lazerde diğer lazer tedavi yöntemlerine karşı can yakma, kızarıklık yapma, leke bırakma gibi durumlar asla olmaz; hatta çok hassas olan yanak, bikini bölgesi vs. yerlerde dahi acı hissinden eser görülmez.
  • SHR lazerde çok sık fakat kısa atımlar yapılır; dolayısıyla makinedeki kontak ısınması da ortadan kalkar.
  • SHR lazerde her vücut tipine uygun epilasyon yapılırken bu epilasyon hizmeti yılın tüm dönemlerinde tekrarlanabilir; bilindiği üzere eski cihazlarda ancak belirli dönemlerde ve belirli vücut kıl tiplerinde işlem mümkün oluyordu.

SHR Lazer ve Kesin Tedavi

Vücuttaki kılları yok etmek adına kesin tedavi imkanlarından yararlanabilmek için shr lazer fırsatını deneyebilmeniz mümkün; ama bu teknolojiye ev sahipliği yapan işyerlerini bilmeniz ve daha önemlisi bu işyerinde çalışma disiplininden emin olmanız gerekir. Epilasyon, sabır gerektiren bir iş olduğu gibi çok da dikkat ister; şayet bu tutumlar sergilenmezse vücuttaki istenmeyen tüylerin bir yere gitmesi şöyle dursun hastanın hem maddi hem de manevi sıkıntısı vuku bulur.

Erkekler, kadınlar gibi istenmeyen tüylerden kurtulmak için kliniklere başvuruda bulunabilirler; ama arzu ederlerde kıllarını seyrekleştirme, belirli bir miktardakini aldırma tarzında farklı seçeneklerden yararlanabilmeli mümkündür. Bunun öncesinde görevli ile konuşmaları, kendileri için en uygun olanı seçmeleri kafidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir