Blog

Pedikür Koltuğu Fiyatları

pedikür koltuğu fiyatları

Kuaför salonlarında kullanılan en önemli sistemlerden birisi pedikür koltuğu ürünleridir. Bu ürünler sayesinde kuaför müşterilerinin pedikür işlemlerini daha rahat ve doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından öncelikli olarak pembe renge sahip olan ve diğer renk seçenekleri de bulunan pedikür koltuğu fiyatları farklı özelliklere sahip olan ürünler için değişiklik göstermektedir.  Müşterileri için en uygun konforu oluşturma ve en iyi işlemleri gerçekleştirmeyi amaçlayan işletmeler firmamız üzerinden koltuk fiyatlarını araştırmaktadır. Pedikür koltuğu fiyatları için iletişime geçiniz.

Ayrıca firmamız özelinde pedikür koltuklarına yönelik renk seçenekleri de mevcuttur.

Masaj Konfor İle Birlikte Pedikür Koltuğu Fiyatları

Genel olarak bayanlar tarafından kuaförlerde pedikür işlemi yaptırılırken uzun bir gün sonrasında dinlenme ve rahatlama isteği öne çıkar. Bu gibi bir durumda masaj özelliğine sahip koltuklar müşteriler için yüksek bir konfor oluşturur. Bu konforu oluşturarak müşterilerine değer veren işletmeler firmamızın ürünlerini tercih etmektedir.

Alternatif Özellikleri İle Pedikür Koltuğu Fiyatları

Renk, boyut ve masaj özelliği gibi farklı alternatifler sunan pedikür koltukları birçok farklı eklentiyle daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu özellikler arasında 4 makro jet özellikli ve küvet içi renk terapisi uygulanabilen pedikür koltukları farklı kullanım alanları oluşturmaktadır. Su bağlantısı ve elektrik bağlantısı sayesinde kuaför müşterilerinin rahatlıkla işlemlerini yaptırabileceği pedikür koltuğu fiyatları sağlıklı bir kullanım oluşturduğu için fiyatları buna göre belirlenmektedir. Türkiye genelinde kuaförler uygun fiyatlar nedeniyle firmamız ürünlerini tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir