Blog

Lazer Epilasyon Teknik Servis Firmaları

Cildin çok daha güzel görünmesi ve ilk günkü gibi parlaması için beslenmenin yanında bir takım uygulamalar da devreye girebilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek yaygınlaşan sadece bayanların değil erkeklerin de tercih ettiği lazer uygulamaları bunların başında gelmektedir. Lazer epilasyon hizmeti veren kurumlar çok farklı lazer cihazları temin ederek çeşitli şekillerde hizmet sunmaktadırlar. Satın alınacak olan lazer epilasyon cihazının kaliteli lazer epilasyon teknik servis hizmetiyle uzun ömürlü olması gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Teknik Servis Hizmetleri

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak her geçen gün yeni epilasyon cihazları piyasaya çıkmakla birlikte bu konuda hizmet vermesi gereken donanım teknik servis sayısı da çok fazla değildir. Kurumumuz gibi kaliteli servisler cilt bakım merkezlerine hem lazer epilasyon cihazları satışında hem de teknik servis olarak hizmet sunmaktadırlar. Lazer epilasyon cihazları teknik servis hizmeti konsepti içerisinde cihazlarının kurulumu ve ilk kurulum sırasında kullanımı müşteriye anlatılmaktadır. Ayrıca cihazların bakımı noktasında da periyodik olarak takip yapılmaktadır. B

Farklı Cihazlar ve Lazer Epilasyon Teknik Servis Çözümleri

Lazer epilasyon cihazları buz başlıklı lazerlerden diode lazere Ipl lazerden iğneli lazere kadar çok farklı konseptlerde üretilmektedir. Her cihazın farklı bir uygulama alanı ve teknolojik altyapısı bulunduğundan tamamen eğitimli ve donanımlı bir teknik servis tarafından kurulup bakımının yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde hatırı sayılır fiyatlara satın alınmakta olan ürünler çok da uzun ömürlü olmadan miadını doldurmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için hizmet veren lazer epilasyon teknik servis firmamız son derece kaliteli uygulamalar geliştirerek periyodik bakımları bilgisayar ve otomasyon sistemiyle takip etmektedir. Böylece müşterilerin dahi unuttuğu periyotlarda teknik bakım yapılarak cihazların ömrü uzatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir