Blog

Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Lazer epilasyon cihazları istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için kullanılan yöntemlerden biridir. Yöntem hem kadın hem de erkekler için uygulanmaktadır. Ağda, tıraş, cımbız gibi aletlerle uğraşmak yerine tercih edilen lazer epilasyon kullanımı son yıllarda oldukça artış göstermektedir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları farklılık göstermekte olup eskiye göre de oldukça ucuzlamıştır. Diode ve Alexandrite gibi lazer çeşitleri bulunmaktadır.

Lazer Epilasyon Nasıl Çalışır ve Ne İşe Yarar

Lazer epilasyon yöntemi istenmeyen tüylerin lazer ışığı ile yakılması ve yok edilmesidir. 1990’lı yıllardan beri kullanılan ve geliştirilen bu yöntem ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemi haline geldi. Uzman kişi tarafından lazer enerjisi cilde gönderilerek uygulanır. Kullanılan lazer var olan tüyleri yok eder ancak tüylerin tamamen yok olması için yaklaşık 5 seans gerekebilir. Her zaman tüylerin tamamen yok olması söz konusu olamayabilir ancak %90 başarı sağlanmaktadır. Ayrıca cilt rengine göre işlemler farklılık gösterebilir. Bu nedenle koyu renkli tene sahip olan kişiler daha fazla seansa gerek duyabilir. Koyu renk tüylerin yok olması da daha hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Lazer epilasyon cihazları olumlu da olumsuz da etkisi olabilmektedir. Bu nedenle cilde uygun tedavi gerçekleştirilmelidir. Birçok farklı fiyata sahip cihazları kolaylıkla bulabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara lazer epilasyon cihazı olmasına rağmen yüksek fiyatlara da özelliklerine uygun cihazlar bulmanız mümkün.

Özelliklerine göre Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Lazer epilasyon cihazı fiyatları çeşidine göre değişim göstermektedir. Cynosure Alexandrite lazer , Candela , Soprano Buz lazer cihazı arasında modellere göre değişim göstermektedir. Amerika ve İsrail gibi ülkelerde üretilen cihazlar oldukça tercih edilmektedir. Alacağınız cihazların FDA belgesine sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kandırılmamak ve kaliteli ürün almak için tüm detaylara dikkat ederek alışveriş yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir