Blog

Lazer Epilasyon Cihazı Başlık Değişimi

lazer epilasyon cihazı başlık değişimi

Lazer epilasyon cihazları atış garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ancak atış hakkı biten lazer epilasyon cihazları için mutlaka başlık değişimi gerçekleştirilmelidir.

Lazer epilasyon cihazı başlık değişimi zamanı geçmeden yapıldığında verim alma durumu devam edecektir. Ancak cihazın atış hakkı bittikten sonra kullanımın devam etmesi oldukça risklidir.

Lazer Epilasyon Cihazı Başlık Değişimi, Yedek Parça Hizmeti

Başkent Kozmetik olarak bünyemizdeki cihazların başlık değişimi , tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. İstanbul içinde gün içerisinde , İstanbul dışında ise maksimum 2 gün içerisinde cihazının sorunu ve çözümü teşhis edilip , sizlere maliyet ve süre konularında bilgi verilmektedir.

Firma bünyemizde bulunan elektronik uzmanları sizlerle iletişime geçerek , sorunun kaynağı araştırılıp , cihaz kontrol edildikten sonra destek verilmektedir.

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine teknik servis desteği verilmektedir. Medikal cihazlarınıza yönelik sorunlarınız bulunuyor ise sitemizdeki Whatsaap desteğinden , mail yada telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Atış sayısı kontrollerinin önceden yapılıp , tedbir alınması hem müşteri kaybını ortadan kaldıracak hem de iletişim halinde olduğunuz kişileri memnun edecektir.

Lazer Epilasyon Cihazı Başlık Değişimi Süresi

Son olarak bazı lazer epilasyon cihazı başlık değişimi işlemleri için belli bir müddet yurtdışından cihaza uygun başlığın gelmesi beklenmektedir. Başlık alınan ülkeye, kargo durumuna göre süre belirtilmektedir. Değişim yapacak olan firmadan mutlaka ne kadar sürede bu işlemin tamamlanacağı hakkında bilgi almanızı önermekteyiz . Yerli üretim cihazlarda bu süreç çok daha hızlı gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir