Blog

Lazer Epilasyon Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

lazer epilasyon cihazı alınırken nelere dikkat edilmelidir

Lazer epilasyon cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir adlı yazımızda sizlere bu konudaki kritik sorulması gereken sorular ve dipnotları iletmek istemekteyiz.

Öncelikle bakılması gereken konu lazer epilasyon cihazları aldığınız yerin kurumsal bir firma olup olmamasıdır. Bu kriterin birçok sebebi bulunmaktadır. Ne yazık ki piyasada cihazı teslim edip , o cihazın
arkasında durmayan kişi ve kurumlar bulunmaktadır.

Teknolojisi yakından takip edilmelidir. Tabi ki fiyatına göre farklı özellik ve teknolojide cihazlar bulabilirsiniz. Ancak fiyat ile kıyaslandığında artı ve eksileri hesaplanmalıdır.

Atış garantisi de ilk bakılması gereken kriterlerden biridir. Çünkü cihazının başlığı ne kadar atış garantisi veriyorsa , cihaz o derece uzun ömürlü olmaktadır.

Bir diğer konu ise cihaz teslim edilmeden önce eğitim verilip verilmediği sorulmalıdır. Cihazın sağlıklı bir şekilde kullanımı , performası da etkilemektedir. Sizler verilen eğitimden ikna olana kadar süreç etmelidir.
Mümkün ise alanında uzman bir kişi tarafından bu eğitim sürdürülmelidir.

Belgeler mutlaka sorulmalıdır. CE ve Sağlık Bakanlığı belgesi olup olmadığının teyidi alınmalıdır. İş yerinize yönelik herhangi bir kontrol gerçekleştiğinde bu belgeleri sunabilmeniz ve herhangi bir cezai işleme
maruz kalmamak için tedbirli olunmalıdır.

Teknik destek hizmeti sorulmaldıır. Cihaz herhangi bir arıza verdiğinde , başlık değişikliğinde sizlere çözümle gelebilecek firmalar ile işbirliği gerçekleştirmelisiniz.

Her mevsim kullanılabilir olup olmadığı sorulmalıdır. Bazı cihazlarda sadece kışın çalışma yapılmaktadır.

Ne kadar sürede sonuç verdiği kişiye ve kıl yapısına göre değişiklik göstermektedir. Ancak düzenli kullanımdaki geri dönüşleri sorulabilir.

Alacağınız lazer epilasyon cihazının ne kadar sürede teslim edileceği sorulmalıdır. Bazı cihazlar yurtdışından getirilmekte bazıları ise yerel üretimdir.

Son olarak referanslar konusunda bilgi alınabilir. İlgilenilen Lazer epilasyon cihazı hangi güzellik salonu, klinik, doktor veya hastaneye verildi ise bilgisi alındıktan sonra iletişime geçilebilir

Lazer Epilasyon Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir yazımızda tecrübelerimize dayanarak sizlere yol göstermeye çalıştık . umarım faydalı olmuştur.

Önermekte olduğumuz lazer epilasyon cihazlarını dilerseniz Whatsaap yada telefon yoluyla öğrenebilirsiniz. Hem satış garantilerimiz hem de cihaz özellikleri hakkında detaylı olarak bilgilendirme sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir