Blog

Ipl Lazer Teknik Servisimiz

Ipl lazer epilasyon teknik servis talep doğrultusunda tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Arızalı cihazlarınızın titiz bir şekilde en kısa sürede tamirini veya bakımını gerçekleştirip sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede sizlerin yorulmasına gerek kalmıyor. Firma prensiplerimizce tamiri yerine olan cihazları hızlı bir şekilde yerinde tamir ediyor, değilse servis merkezinde tamirini gerçekleştiriyoruz. Yapılan tüm işlemlerimiz firmamızın garanti altındadır. Amacımız cihazınızın bir an önce aktif hale gelmesi ve sizlerin de işinizi devam ettirerek, müşterilerinizi mağdur etmemeyi sağlamaktır. Zamanın değerini biliyor ve bu amaçla en hızlı şekilde teknik servis hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Ipl Lazer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Ipl lazer teknik servis hizmetimizde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir;

  • Ipl bar değişimi; Tüm model ve markadaki Ipl lazer cihazlar için micro bar ve makro bar değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tamir ve onarım servisimizde orijinal barlar kullanılmaktadır.
  • Ipl başlık tamiri; Tüm marka ve modeldeki Ipl cihazları için başlık tamiri ve yeni başlık temini hizmeti vermekteyiz.
  • Ipl lamba değişimi; Firma olarak en güvenilir markaların lambalarını kullanıyoruz. Prensip gereği Çin üretimi olan lambaları kullanmıyoruz.
  • Genel bakım hizmetimiz; tüm lazer sistemleri ve diğer salon ekipmanları için ister servis talebiniz doğrultusunda, isterseniz de sözleşmeli olarak cihazlarınızın bakımı, su filtresi değişimi, su değişimi mümkünse yerinde, değilse servis merkezimizde gerçekleştirilmektedir.
  • Ipd power tamiri; Ipd power ünitelerinin ve ekran kartlarının tamiri teknik hizmetimiz kapsamında yapılmaktadır. Bilgisayar kontrolü arıza tespiti yapan cihazlarımız sayesinde, cihazınızdaki arızayı en kısa sürede bulmakta ve müdahale etmekteyiz.
  • Ipl Başlık tamiri; Tüm marka ve modellerin Ipl cihazları için başlık tamiri ve yeni başlık temini gerçekleştirmekteyiz.

Ipl Lazer Teknik Servis Departmanımız

Ipl lazer teknik servis çalışanlarımız, işinde son derece özverili ve profesyonel çalışanlarımızdır. Sizlere 7/24 teknik servis hizmeti veren departmanımız sayesinde her an yanınızda olabilmekteyiz. Lamba ve başlık değişimi, yedek parça ve arıza talepleriniz için bizler hızlı ve eksiksiz olarak her daim yanınızdayız. Bizlere en kısa yoldan müşteri hizmetleri numaramızı arayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir