Blog

Hydra Facial Solüsyonları

hydra facial solüsyonları

Hydra facial solüsyonları cilt tipine göre kullanılmalıdır. Aşağıda bu ürünlerin içerik ve kullanım detayları yer almaktadır.

Hydramaster AHA Solution 1000 ML : AHA (alfa hidroksi asitler) içeren ürünler genel olarak ölü deriyi atmaya yardımcı olmakta ve su tutucu etkisi ile cildi nemlendirmektedir. Aha solüsyon
düzenli kullanımda akne izlerinde de oldukça etkilidir. Cildi tahriş etmemektedir. Alkol içermez. Gözenekleri temizleyerek cildin nefes almasını sağlamaktadır.

Hydra facial cihazları ve cilt bakım cihazlarında kullanıma uygundur. Esmer ve mat ciltler ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Hydra Hydra Facial BHA Solution 1000 ML : BHA (Beta Hidroksi Asit), özellikle akne ve sivilce uygulamasında kullanılmakta ve gözeneklerin içinde birikmiş yağı kolayca çıkarmaktadır.
Yağlı ve dengesiz ciltlerde kullanılmaktadır. Kızarık ve iltihaplı ciltlerde hızlı şekilde iyileşme sağlamaktadır. Peeling etkisi bulunduğu için cildin parlamasına yardımcı olmaktadır.

Hydra Hydra Facial PHA Solution 1000 ML : PHA (Poli Hidroksi Asit) bileşeni sayesinde ciltteki yağlanmaya karşı önlem alınmaktadır. Bu sayede cildi pürüzsüz bir hale getirmeye yardımcı olmaktadır.
Hassas cilt tipleri için oldukça etkilidir. Cildi korur ve nemlendirir. Genç aydınlık bir görünüm sağlar. Sebum ve yağ üretimini kontrol altına alarak aşırı yağlanmayı önler

Hydra Facial Sooting Gel 500 ML: Cildin ön temizliği için kullanılan hydra facial solüsyonudur. Sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliği bulunmaktadır. Cildi kurutmadan gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur.
Alkol içermemektedir. Dermapen , dermaroller, iğnesiz mezoterapi , hydra facial gibi uygulamalarda önce cildi hazırlar. Sabun değildir nem kabına neden olmaz.

Hydra Facial Cleanser Gel 500 ML: Deep Facial yüz temizleme jeli, ciltte oluşan yağı, tozu, makyaj kalıntılarını ve çeşitli kirleri tetmizlenmesine yardımcı olur. Temizlik ön hazırlığında kullanılabilir.
Cildi tahriş etmez ve nem kaybını engeller. Yatıştırır ve ferahlık sağlar. Tüm cilt tiplerinde uygulanabilir.

Hydra Facial C Solution System Cleaner 1000 ML : PHA, AHA veya BHA gibi asidik maddeler, temizlenmediği zaman cihazınıza zarar veme olasılığı bulunmaktadır. Cihazınızın temizliği için kullanılan
bir solüsyondur. Temizlik sağlanırken gerekli bakımı da yapar. Cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Son olarak hydra facial solüsyonları sadece hydra facial cihazlarında değil bazı cilt bakım uygulamalarında da kullanılabilir.

Başkent Kozmetik olarak aynı zamanda yukarıda yer alan hydra facial solüsyonlarının ürün teminini sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi , fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir