Blog

Hifu Cilt Bakım Cihazı Kullanım Alanları Nelerdir

Teknolojinin gelişmesi ile artık ameliyat olmadan da cilt gençleştirme ve sıkılaştırma işlemleri yapılabilmektedir. Hifu cilt bakım cihazı bu alanda en önemli ve etkili yöntemlerden biridir.

Yüz ovalini toparlamaya ve sarkmaları azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca gıdı problemi yaşayan kişiler için de oldukça etkilidir. Kaşları düşük olan kişiler için de alternatif bir yoldur.
Aynı zamanda cilt genelinde sıkılaşma ince kırışıklıkları azaltmada yardımcıdır. Burun ve ağız kenarlarına inen nazolabial olukları azaltmaktadır. Gözenekleri daraltmakta boyun , dekolte gibi bölgeleri sıkılaştırmaktadır. Hifu cilt bakım cihazı kullanım alanları genel olarak anlatılmıştır.

Hifu Cilt Bakım Cihazının Çalışma Mantığı Nedir

Ultrason dalgası noktalar halinde dokuda odaklanmaktadır.
Hedef bölgedeki moleküllerin titreşimi artarak sürtünmeyle birlikte ısı enerjisi ortaya çıkarmaktadır.
Dolayısıyla kontrollü olarak, kas üstündeki fibröz yapı olan fasyada (SMAS) ve derin dermis tabakasında koagülasyona sebep olur.
Vücut tarafından yara dokusu olarak algılanan bu bölgelerde yoğun kollajen aktivasyonu gelişmektedir.
Dolayısıyla ciltte sıkılaşmaya ve toparlanmaya yardımcı olmaktadır.

Bu uygulama etkisini yaklaşık 1 aydan sonra göstermeye başlar. Ancak daha gözle görülür bir etki için 3. aydan sonra gözlemlenmektedir. Etki süresi yaklaşık 1, 1 buçuk yıl sürmektedir.

Bu uygulama yaklaşık 40 , 45 dakika kadar sürmektedir. Uygulama sonrası ciltte herhangi bir reaksiyon gözlemlenmediği için kişi günlük hayatına devam edebilmektedir.

Son olarak bir dipnot belitmemiz gerekmektedir. Yüzünde aşırı sarkması olan yada yüzünde yağ dokusu çok az olan kişilerde beklenilen seviyenin altında bir performans gözlemlenebilir.

Hifu cilt bakım cihazı kullanım alanları yada teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi için Whatsaap hattımız yada telefonlarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Başkent Kozmetik olarak satış tarafında sunmuş olduğumuz garantileri sizlerle paylaşabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir