Blog

G5 Masaj Aleti Fiyatları

G5 masaj aleti bölgesel zayıflama ve sıkılaşma için kullanılan zihnen ve bedenen rahatlatan masaj uygulamasıyla aynı zamanda selülitleri gidermeye ve kemik yoğunluğunu artırmaya yardımcı olan bir cihazdır. Çok amaçlı profesyonel kullanım için tasarlanmış olan bu cihaz ile birden fazla başlık kullanılarak vücudun değişik bölgelerine etkili bir şekilde masaj yapılabilmektedir. Direk vurma özelliği selülitlerin giderilmesinde destekleyici olarak kullanılmaktadır. G5 masaj aleti fiyatları değişiklik göstermektedir. Spazm giderme ve gergin noktaları rahatlatma işlevi olan bu cihazla ilgili fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kaslarda yorgunluğun ardından biriken laktik asit G5 masaj cihazı ile vücuttan atılabilmekte ve ödemler giderilebilmektedir. G5 masaj cihazında bulunan yuvarlak başlık, dalgalı başlık ve tırtıl başlık farklı kullanım amaçlarına hizmet etmektedir.

Kullanım Amaçları ve G5 Masaj Aleti Fiyatları

Farklı amaçlarla kullanılabilen G5 masaj aleti fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla telefon veya e-mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz. G5 masaj aletini fizik tedavi uygulamalarınızda kullanabileceğiniz gibi yumuşak dokuda meydana gelen yaralanmaların tedavi edilmesi sürecinde de kullanmanız mümkündür. Kaslarında kasılma ve spazm sorunu yaşayanlar için de G5 masaj aletinin sağladığı faydalardan yararlanmaları önerilmektedir. Bu masaj cihazının kullanımı ayrıca dolaşımı düzenleyerek ödemin atılması amacı ile de tercih edilmektedir. Eklem iltihaplarının azaltılması amacıyla da G5 masaj cihazının yardımına başvurulmaktadır.

G5 Masaj Aleti Fiyatları ve Sağladığı Faydalar

G5 masaj aleti gerek güzellik uygulamalarında gerek sağlıkla ilgili fiziksel terapilerde farklı amaçlarla kullanılan ve vücuda çok sayıda faydası olan bir cihazdır. G5 masaj aleti fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Yağ dokularını yumuşatarak dolaşımı hızlandırır ve ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır ve cildi yeniler.
  • Selülitleri ve inatçı büyük yağ kütlelerini yok eder.
  • Felç durumunda cihazın titreşim masajı ve perküsyon masajı etkileri kullanılarak sorun yaşanan bölgede kan dolaşımı hızlandırılır.
  • Metabolizma artıklarının ve ödemlerin atılmasına yardımcı olur.
  • Gerginlik ve yorgunluk kaynaklı ağrıların giderilmesine destek olur.
  • Koltuk altı ve bacak gibi zor bölgelerde yer alan doku sarkmalarının giderilmesinde kullanılır.
  • Kasları gevşettiğinden kasılma problemini azaltmaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir