Blog

En iyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir

en iyi lazer epilasyon cihazı hangisidir

Lazer epilasyon cihazları bugünlere birçok evrim geçirerek gelmiştir. Atış ömrü, saniyelik atış sayısı, cilt tipine göre cihazın performans etkisi, kıl kökünün önemi , hızı gibi birçok kriteri kendi içinde iyileştirerek , çok daha etkili , kullanımı kolay cihazlar hayata geçirilmiştir.

Lazer epilasyon cihazları en iyisi şeklinde arama yapıldığında karşımıza birçok marka , model ve menşeilerde cihazlar çıkmaktadır.
Ağda vb. ürünler ile acı çeken kişiler epilasyon cihazları ile de her seferinde uğraş içerisinde yer almak istememektedir.
Durum böyle olunca kendini lazer epilasyonun çıkış yolunda bulan kişiler lazer epilasyonla istenmeyen tüylerin sonunu getirebileceğini bilmektedir.
Zira bu noktada nasıl bir cihaz alacağından emin olamayan kişiler en doğru kararları vermek için en iyi lazer epilasyon cihazının hangileri olduğunu bilmek isterler.
Önceki dönemlerde lazer epilasyon yaptıracak kişilerin öncelikle cildini tanıması , kıl kökü hakkında bilgi sahibi olması gerekmekteydi. Zira lazer epilasyon için en iyisi demek kişinin üzerinde istenen etkiyi verip vermediği ile ölçülebilirdi.
Bu noktadaysa bir cihaz farklı iki kişiden birinde istenen etkiyi oluşturabilecekken diğerinde oluşturmayabiliyordu. Çünkü alınan lazer epilasyon birinin cildine uygun olurken diğeri için uygun olmamaktaydı.

Son teknoloji lazer epilasyon cihazlarında artık her mevsim uygulanabilir her cilde , kıl köküne uygun cihazlar tasarlanmıştır. Şuanda en iyi lazer epilasyon cihazı , teknoloji bakımından Diode lazer epilasyon cihazı diyebiliriz.

En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Sizin İçin En Doğru Olanıdır

Kısa sürede sonuç , konfor, acısız epilasyon beklentisi olan kişiler için en öncelikli önerdiğimiz Diode Lazer epilasyon cihazıdır. Hem açık hem de koyu tenlilerde herhangi bir olumsuz reaksiyon oluşturmamaktadır.

Lazer epilasyon uygulamalarında ortalama 3 ila 10 seans arasında başarı elde edilmektedir. Bu süre için kişinin cilt tonu , kıl kökü gibi faktörler önemlidir.

Lazer epilasyonda daha eski teknolojilerde bulunmaktadır. Bunları başında IPL , iğneli epilasyon gelmektedir. Fiyatlandırma olarak Diode cihazlarına göre daha ucuz olmalarına rağmen , rağbet ağırlıklı olarak son teknoloji Diode lazer cihazlarıdır.

Cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgi için Whatsaap hattımız yada telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olur ise memnuniyetle yardımcı olmak isteriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir