Blog

Cilt ve Saç Analizi

Saç analizi yapan cihazlara ek olarak cilt ve saç analiz cihazı örnekleri de verilebilir; zira bu cihazlar her iki işlemi birden ortak paydada gerçekleştirerek muhtemel cilt sorunlarını da önceden haber vermeyi sağlar. Cilt analizi, cildin tabanındaki yağ doku ile kirlenen alanı göstererek kişinin ne kadar sağlıklı bir cilde sahip olduğunu belirtebilir; fakat bunun için cihazın gerekli donanıma uygun hareket etmesi gerekir. Böyle bir cihazın istenen etki kalıbında kullanılabilmesi adına öncelikle satın alınması, daha sonra da belirtilen talimatlara eş şekilde kullanılması ve nihayetinde başarılı sonuçlar vermesi lazım gelir. Öyleyse piyasadaki cilt analiz cihazları arasından işinize yarayacak olanı seçip, makul fiyatlar karşılığında satın almalısınız; zira cilt analiz cihazlarının kendisini amorti etme gibi bir durumları olmaz. Genel olarak eczane gibi yerlerde ücretsiz hizmete sunulurlar.

Saç Analiz Cihazı ve Özellikleri

Saçın tabanını inceleyerek saçtaki mevcut sorunları ortaya çıkarabilmeyi sağlayan saç analiz cihazı, dışarıdan fark edilmeyen birçok ayrıntıyı en uç noktalarına kadar insanların önüne koyar ve bu durumun sonucunda kişinin saçlarıyla alakalı olan görüşü şekillenir.

Saç Analiz Cihazı Fiyatları

Üründen ürüne değişmekle beraber saç analiz cihazı fiyatları genellikle belirli bir değerin üstünde olur ve o değer zarfında satışa tabi tutularak alıcılarıyla buluşabilir. Her cihazın kendine özel kullanım ayrıntıları olduğu genellikle şu tipte özelliklerle karşılaşırız:

  • Cihazın bilgisayara bağlanma kablosu
  • Cihazın video gösterme formatı ki genel olarak AVI olur
  • Cihazın görüntü büyütme oranı, her cihazda aynı olmaz.
  • Cihaz objektifi cihazdan cihaza değişir
  • Cihazın ayağı her cihaz için sabit şekilde bulunur
  • Frame rate, cihazın görüntü atlama hızını belirler.
  • Video çözünürlüğü cihazın kaydettiği görüntüyü sunma kalitesini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir