Blog

Cilt Bakım Cihazları Nelerdir

Cilt bakım cihazları nelerdir diyorsanız birçok farklı ürün sizlere sunulmaktadır. Ledli büyüteç loop ve ışıklı olan bir lambadır. Cildin derinlemesine incelenmesi için kullanılan bu alet epilasyon ve cilt analizinde kullanılabilmektedir. Vapozon cihazının bitki özleriyle ve çeşme suyu ile kullanılan farklı modelleri bulunmaktadır. Ozonsuz ve ozonlu biçimde kullanılmaktadır. Cilt için oksijenli buhar verir ve kan dolaşımını da hızlandırmaktadır. Böylece gözeneklerin kolayca açılmasına yardımcı olur. Vakum tek düğmeden yapılan siyah noktalar için kullanılan bir cihazdır. Ayrıca toniğin ince granüller şeklinde yayılması da sağlanmaktadır. Primatör birçok farklı çeşitte bulunmaktadır. Burun, yüz ve vücut için farklı boyları bulunmaktadır. Kıl veya naylon fırçalı olmaktadır. Hızı ayarlanabilen bu cihaz peeling işlemi uygulamak için kullanılmaktadır. Cilde masaj yapılarak ölü derinin yok olması sağlanır ve buhar altında kullanılmaktadır.

Cilt Bakımı İçin Kullanılan Cihazlar

Cilt bakım cihazları nelerdir diyenler için birçok örnek sunulmaktadır. Örneğin yüksek frekans cihazı U.V-C ile çalışmaktadır. Cildi dezenfekte etmektedir ve akne kurutma gibi işlemler için kullanılır. Bu cihaz ozon kokusu yaymaktadır. Hedef çubuğu sayesinde sivilceye işlem yapılabilmektedir. Gazlı bez yardımı ile uygulanmaktadır. Ciltte olan sıvıların ve bazı kremlerin emilmesini de sağlamaktadır. İontoperese cihazı sıvı mamüllerin galvenik akımla cilde yedirilmesi için kullanılır. Bu işlem gerçekleşirken ise kişinin elinde ıslak sünger bulunması gerekmektedir.

Cilt Bakım Cihazları

Cilt bakımı cihazları nelerdir diye birçok kişi araştırma yapar. Çünkü günümüzde bakım, estetik ve cilt sağlığı oldukça önemlidir. Son teknoloji ürünleri sayesinde cilt bakımları kolaylıkla sağlanmakta ve herhangi bir ameliyat gibi işlemlere gerek kalmamaktadır. Aqua Peel cilt bakım cihazı, Viora Pristine Mikrodermabrazyon cihazı, Ultraformer, Nuvo Oksijen Terapi Cihazı gibi daha birçok ürün bulunmaktadır. DDF Revolce Pro 500x Kit bakım cihazı cilt temizliği işleminde kullanılmaktadır. Power Perfect Pore ile siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz. Skinbelle cihazı ile de cilt temizleme, sıkılaştırma ve peeling gibi uygulamaları yapabilirsiniz. Cilt bakımına önem veriyorsanız teknolojik ürünlerden faydalanabilir ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir