Pasif Jimlastik Cihazı

Pasif Jimlastik Cihazı

Özellikleri :
1- Kan dolaşımını hızlandırma
2- Kasları güçlendirme
3- Vücut şekillendirme ve topalrlama
4- Göğüs şekillendirme
5- Vücut masajı
6- Göğüs toparlama
7- Selülit giderme

Karşılaştır

Bu ürünü paylaş

Pasif Jimlastik Cihazı Özellikleri

Pasif jimlastik ,kasların düşük voltajlı elektrik akımı ile uyarılması sonucunda kaslara ekstra kalori harcatma amacı ile tasarlanan bir bölgesel zayıflama cihazıdır. İnsan vücudundan bulunan kasların aktif hareketlerinin neticesi olarak değil de dışarıdan vücuda verilen elektro terapi akımının etkisi ile hareketlendirme sistemidir. Kişinin aktif hareketler yapması gerekmediği için efor sarfetmeden kilo verilmektedir.

Pasif jimlastik cihazı bel bölgesi, karın bölgesi, basen bölgesi gibi vücudun belli bölgelerinde yağ parçalanma sistemi özelliğinden dolayı hızlı ve sağlıklı zayıflama sağlamaktadır.

Pasif jimlastik cihazı program özelliği olarak kan dolaşımı hızlandırma . kasları güçlendirme , vücut şekillendirme ve toplarlama, vücut masajı, göğüs şekillendirme toparlama çift yönlü dalga boyutları ile düşük frekanslı pals ve titreşim sağlama etkisi ile sinir uçlarını uyarır. Yağ hücreleri üzerinde baskı etkisi yaratarak üst düzey hücrelerde bulunan sıvıların hareket etmesini ve hücre içindeki atıkların vücuttan atılmasını uyarmaktadır.