Magic Time Zayıflama Cihazı

Magic-Time-Zayıflama-Cihazı

Magic Time Zayıflama Cihazı

Karşılaştır
Kategoriler:

Bu ürünü paylaş

Magic time gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound kullanarak karın , kalça, basen, bacak ve boyun bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar. İlk seanstan itibaren vücuda göre 3-5 cm garantili incelme sağlar.

Zayıflamaya yönelik bir mucizeden bahsediliyorsa büyük ihtimalle abartıdır. Vücudun yağ stoku ile mücadele edilmesi gerekirken, su rezervinize saldırı maalesef ki daha basit ve etkileyici.

Sarkık cilt, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolejen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindeki derimizde herhangi deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşur. Bölge deformasyonuna göre 8 seans kürler oluşmaktadır. İlk seans dan sonra netice fark edilir. Seansı sadece 30 dakika sürer ve herhangi bir ağrı sızı oluşmaz. Dikkat etmemiz gereken seansa girmeden yaklaşık 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekmektedir. Metabolizmamızın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için ve seans sonunda ilk 20 dakika herhangi bir şey yemiyoruz.

Diüretik etkili ilaçlar ya da bitkisel çözümler(!) vücudumuzun %60’lık su rezervinden çalarak ihtişamlı sonuçları size çabucak gösterir. Bu dönemde su içilmemesi tavsiye edilir. Olması gereken ise metabolizmanın hassas elektrolitik dengesinin korunarak yağ fazlalığının uzaklaştırılmasıdır. Enerji metabolizmasının en alt sırasındaki bu yağ stoku, çok ağır diyetler ve profesyonel spor aktiviteleri ile yıpratılmadığı sürece klasik yöntemlerin aciz kaldığı bir konumdadır.

Her yaz mevsimine girişte birbirinden enteresan zayıflama çözümleri görürüz. Bunlar mucize ise sorumuz şu olmalı;
“Mademki her şey bu kadar basit, biz ya da çevremizdeki kişiler neden sürekli şişmanlar haldeyiz?”

İsveç Karalinska Enstitüsü’nden Bilim adamları yağ hücre sayısının ergenlikte belirlendiğini buldular. Sonraki dönemde kişi obez olsa bile yağ hücre sayısında artış yaşanmıyor. Her bir yağ hücresi hacimce 4000 katına kadar büyüyerek daha fazla miktarda yağ barındırıyor. İşte bu yağ hücrelerinin yerinde yok edilmesi ise kalıcı bir sonuç sağlıyor. Fizik ve tıp biliminin koordinasyonu mucizenin kendisidir.

Uzun bir sürece yayılmış, 100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmanın sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aradığınız sihirse eğer…

MAGİC TİME FAYDALARI

Karın, kalça, basen, bacak ve kollarda biriken lokal fazlalıkların giderilmesi,
Selülit Bakımları ,
Vücudun sıkılaşıp, toparlanması,
Çenealtı ( gıdı ) probleminin azaltılması amaçlı güvenle uygulanmaktadır.
Magic-Probe sadece lokal fazlalıklar giderilmesi ve selülitli dokunun azaltılması için değil, aynı zamanda botun ve gıdıda oluşan deformasyon ve sarkmalara karşı da güvenle uygulanmaktadır.

Magic Time Sıkça Sorulan Sorular

Tek seansta kaç santimetre incelebilirim ?

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5 cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ila 4 cm lik sonuçlar olağandır.
Hangi bölgelere uygulanır ?

Cihaz üzerindeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır.
Seans esnasında acı hissedilir mi?

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.
Zararı var mıdır?

Yüksek frekanslı ses dalgaları ev tipi müzik setinden daha zararlı değildir! Ultrasonik probe’u bir haporlör gibi görürsek, gücü müzik setimizden çok düşük, frekansı ise duyma sınırımızın %80 kadar ötesidir.
Seansa girmeden ve seans sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.
Sonuç kalıcı mıdır?

Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır. Geri dönüş tıbben mümkün değildir.
Kilo da verecek miyim?

Atılan yağ erozyonu sonucu kilo verilmesi mutlak ise de cihazın seansı uygulanan yerin incelmesini garanti eder.
Kimler seansa giremez?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes yararlanır.