Blog

G5 Masaj Cihazının Faydaları

g5 masaj cihazının faydaları

G5 masaj cihazı, tüm vücuda uygulanabilen bir alet türüdür. Hızlı titreşim özelliğinin yanında iterek sıkıştırma özelliği sayesinde; vücuttaki yağların ve selülitlerin mekanik olarak parçalanmasına ve yakılmasına yardımcı olur. Ayrıca uygulama esnasında; özel kremler ve özel zayıflama losyonlarının da kullanılmasıyla daha etkileyici bir fayda görülür. Yorgunluk sonrası kaslarda oluşan laktik asidin atılmasına yardımcı olan G5 masajı, kan dolaşımını hızlandıran bir masajdır. Bu özelliği sayesinde sağlıklı zayıflamada etkili olarak kullanılan bir yöntemdir.

G5 Masaj Cihazı Fiyatları

G5 masajı kendi adını taşıyan bir alet vasıtasıyla yapılmaktadır. Hızlı bir titreşim yayarak ve itme kuvvetinden yararlanarak uygulanan bu masaj, zayıflamada da oldukça etkilidir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve zayıflarken bedenlerinin formda görünmesini sağlamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri masajların başında yer alan G5 masajı, bölgesel olarak da zayıflamaya yardımcı olmaktadır.Bu kadar fazla faydası olan bir cihazın fiyatı ne kadar olmalıdır? G5 masajını tercih edenler bakımından çokça sorulan bu sorunun cevabı, biraz araştırma yapmakla cevaplandırılabilir. Firmamızda teknik servis garantili ve CE belgeli cihazlar sunulmaktadır. Fiyat hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

G5 Masaj Cihazı Özellikleri

G5 masaj cihazı, çok fazla fonksiyonu olan bir alettir. Hızlı titreşimler yayarak vücudu sıkılaştıran G5 masaj aleti, iterek de sıkılaştırmaktadır. Selülitli bölgelerin yok edilmesinde oldukça etkili olan cihaz, güzellik salonlarının vazgeçilmez aletidir.  G5 masaj aletinin kullanım alanları şunlardır:

  • Selülit tedavisinde kullanılır
  • Vücuda şekil vermekte ve vücudu sıkılaştırmada etkilidir
  • Soğuk ve sıcak masajlarda kullanılır
  • Kanın hızlanması gerektiği durumlarda kullanılması uygundur
  • Kas kasılmalarının giderilmesinde etkili olarak kullanılır
  • Ödemlerin oluşmasında ve dağılmasında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir