G5 Masaj Cihazı

G5 Masaj Cihazı Özellikleri

Bölgesel zayıflama

Selülit giderme

Vücut sıkılaştırma

Masaj

Zihinsel ve bedensel rahatlama

Kemik yoğunluğu arttırma

Fazla yağların yakılması

Ağrı azaltma

Toksin atma

Cilt esnekliğini arttırma

G5 Masaj Cihazı Nedir?

Selülit , bölgesel zayıflama masaj ve sıkılaştırma amaçlı hızlı titreşimlerle ve iterek kullanılan mükemmel bir cihazdır. Her cilt tipine uygun başlık bulunmaktadır. Uygulanan bölgeler zayıflama ürünleri ve bitkisel yağları ile de desteklenerek gözle görülür sonuçlar verir.

Ritmik masajı ile kan dolaşımını hızlandırır. Ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. Tüm vücuda uygulanabilir. Ancak özellikle kalça, bacak, kol, basen bölgelerinde ve selülit ile mücadelede daha etkili sonuçlar verir. Bölgesel dolaşımı düzenler. Ağrıları giderir. Rahatlama sağlar, cildi sıkılaştırır , yağların yakılmasını ve bölgesel zayıflamayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Zihinsel ve bedensel stresi azaltır. Cilde esneklik kazandırır. Kemik yoğunluğun arttırır. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır. Vücut özelliklerine göre 20 şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak uygulama yapılır.

Kimlere Uygulanmaz

Hamilelere, kemoterapi gibi ağır ilaç kullanan kişilere, diyabet hastaları ve kemik erimesi  hastalarına önerilmemektedir. Uygulama öncesinde bu tarz kriterlere dikkat edilmelidir.