Blog

En İyi Soğuk Lipoliz Cihazı

en iyi soğuk lipoliz cihazı

En iyi soğuk lipoliz cihazı hangisidir ?

Zayıflama cihazları kategorisine giren Soğuk lipoliz cihazı vakum masajı kullanarak yağ hücrelerinin özel bir el aparatı ile emilmesini sağlamaktadır.

Genetik faktörler, iş temposu , hormon faktörü, düzensiz beslenme , stres gibi faktörler sonucunda kilo alımında artış olmaktadır.
Kilo alımı ardında görsel anlamda bozulma sağlık sorunları gibi nedenlere yol açmaktadır.Doğal yollarla kilo veremeyen kişiler ve
vücut şekillendirme için kullanılan bir cihazdır.Ameliyatsız , diyetsiz kilo vermek isteyen kişiler için uygulanmaktadır.

Soğuk Lipoliz Cihazının Avantajları Nedir

Soğuk lipoliz cihazı ile ağrısız , acısız bir tedavi yöntemidir.İlaçlı iğneli tedavi olmadan ameliyat veya diyet gerektirmeden zayıflayabilirsiniz.
Bir seans için en fazla 1, 2 saat sürmektedir. Bu ugulama için saatlerce vakit ayırmanıza gerek kalmayacaktır.

Soğuk Lipoliz Cihazı Kimlerde Uygulanmaz 

Soğuk lipoliz cihazı Hamilelerde ve 18 yaş altı çocuklarda uygulanması sakıncalıdır. Bu kriterler dışında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Bazı durumlarda hafif morarma yada sertlik ile karşılaşılabilir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır 

Cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden soğutarak yağ hücrelerini parçalamaktadır. Hücrelere işleyen soğuk yağ hücrelerinin
küçülmesine sebep olmaktadır. Yağ hücrelerini küçültüp , sayılarını azalttığı için kalıcı bir uygulamadır. Ancak spor ve
düzenli besenme ile desteklenebilir.

Tek seans uygulanan Soğuk Lipoliz z yağların %20-40 yok olmasını sağlamaktadır.

Ne Kadar Sürede Sonuç Alınabilir ?
Kişiye göre değişiklik göstermekle birlikte 1. seansta bile etkileri görülmektedir. 3. haftadan sonra belirginleşmektedir.

Hangi Bölgelere Uygulanabilir ?
Soğuk lipoliz bacak , basen ,bel , alt üst karın,göbek,kollar, göğüs alt bölgelerine uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir