Açıklama

Cilt Bakım Koltuğu Özellikleri

*Ebatları : 170x55x60 şeklindedir.
*Taşıma Kapasitesi : 200 Kg
*Kollu, Manuel kontrol
*Sırt kısmı: 0-75 Derece
*Ayak kısmı: 0-40 Derece
*Çelik gövde
*Elektrostatik toz boya
*Antibakteriyel
*Silinebilir suni deri kaplama

Yaşadığımız çağda her bakımdan gelişmiş teknolojiye sahiptir. Geliştirilen teknolojik cihazlar her bakımdan kolaylıklar sağlar. Güzellik merkezleri, tıp merkezleri ve estetik merkezlerinde kullanılan cilt bakım malzemeleri konusunda da çok farklı alternatiflere ulaşmak mümkündür.

Cilt bakım yapımı esnasında rahat bir koltuğa oturmak da fayda vardır. Şimdilerde tasarlanan koltuklar vücut bakımı, cilt bakımı, epilasyon ve saç ekimi gibi operasyonlar da büyük bir konfor sağlar. Sırtın ve ayakların rahatlığı sağlamak için aşağıya ve yukarıya doğru ayarlı yüksekliği vardır. Elektronik el kumandası ve motor komutlarıyla istenilen her türlü pozisyon kısa sürede hazırlanabilmektedir. Cilt bakım koltuğu aşağı ve yukarı ayarlanabilen yükseklik özelliğine sahiptir.

Cilt bakım koltuğu sırt ve kollar arasında paralelliği bozmaz. Hareketi kısıtlamaz. İsteğe bağlı olarak ayarlanabilme özelliğine sahiptirCilt bakım koltuğu sahip olduğu koltuk bağlığı sayesinde de boyun ve baş hareketlerine kolaylık sağlar. Hastanın bulunduğu pozisyona göre ayarlanabilir. Ayrıca dilediğiniz zaman söküp takabilirsiniz. Koltukta yer alan elektrostatik toz boya ve galvaniz kaplama her türlü olumsuz etkiye karşı koruma sağlar. Tamamen anti bakteriyeldir. Böylece kolayca temizleyebilirsiniz.

Cilt Bakım Koltuğu Seçimi

Cilt bakım koltuğu seçimi yaparken belirli kaliteli özellikleri barındıran bir koltuk seçmek gerekir. Buna göre öncelikle konforlu bir koltuk seçilmelidir. El, kollar, ayak ve sırt kısmında koordine kolaylıklar sağlaması gerekir. Sonrasında koltuğun kaplaması ve kullanılan diğer malzemelerin kalitesi gelir. Bunun için de ilgili firmalardan detaylı olarak bilgilerin alınması gerekir.

Cilt bakım koltuklarının kolayca temizlenen özelliklerde olması gerekir. Bunun için de ABS plastikler ile kaplanmış olan koltukları tercih etmek gerekir.

Cilt Bakım Koltuğu İçin Fiyat Seçenekleri

Cilt bakım koltuğu fiyatları ürünün mevcut özelliklerine göre değişiklikler gösterir. İnternet üzerinden yapıldığı zaman birçok bilgi elde etmek mümkündür. ayrıca ilgili firmalarla etkileşime geçilirse net bulgular elde edilir. Fakat kaliteli bir ürün almak en mantıklısıdır. Böylece uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Cilt Bakım Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir