Blog

Bölgesel Zayıflama Cihazları

bölgesel zayıflama cihazı

Özellikle yaz aylarında vücudumuzun bazı bölgelerinden rahatsız olabiliriz. Bölgesel zayıflama cihazları da işte tam bu durumda fayda sağlamaktadır. Bölgesel anlamda yağ yakımını kolaylaştırmakta ve kısa zamanda gözle görülür değişimler ortaya çıkarmaktadır. Gelen hastayı yormadan efor sarfettirmeden güzel hatlı vücutlar sahip olmalarına sebep olmaktadır.

Tabiki kişiye göre seans süresi ve etki etme durumu da farkılık göstermektedir. Genelde bu cihazlar sporla ve diyetle gitmeyen bölgesel yağların parçalanması için kullanılmaktadır. Bu işlemin mantığı o bölgedeki yağ hücrelerini büzüştürerek , parçalayıp, eriterek , bölgeden uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Bu işlem ile birlikte diyet ve sporla desteklenirse daha etkili bir geri dönüş alınabilir.

Dikkat edilmesi gereken konulardan biri Shape Smart zayıflama cihazı gibi profesyonel ürün alacak kişiler mutlaka CE belgeli ve FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi ) onaylı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Vakum tekonlojisi ile son dönemde en çok tercih edilen bir üründür.  Vakum , bipolar, NR, IR, mekanik silindirlerin sinerjik kullanımı ile 5 teknoloji 1 cihazda buluşmuştur. Aynı zamanda kırışıklık sıkılaştırma, selülit tedavisi,
yüz germe gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Soğuk lipoliz zayıflama cihazı ise dokuları kontrollü bir şekilde belli bir zaman diliminde yaklaşık + 2 ila – 8 C arasında soğutmaktadırAynı zamanda diğer dokuları korumak için onları da kısmen izole ederek çalışmaktadır. Bu cihazın mantığı ise soğuk ile yağ hücrelerinin donmasını kristalize olarak ölmesi , yavaş yavaş vücuttan lenf sistemi ve kan yoluyla atılmasını sağlamaktadır. Tek seansta gözle görülür etkisi olmaktadır. İşlemden sonra herhangi bir acı, ağrı hissedilmemektedir.

Son olarak bahsedeceğim kavitasyon zayıflama cihazıdır. Bu cihaz diğerlerine göre daha eski bir teknolojide ancak  cihaz maliyeti olarak avantajlıdır. Ultrason benzeri bir ses dalgasının el başlığı ile cilde uygulanması yağ hücrelerine ulaşması ve basınç değişiklikleri oluşturarak yağ hücrelerini parçalamayı esas alır. Seans aralıkları 6 ila 10 arasındadır. Acı ve ağrı hissedilmemektedir.

Zayıflama cihazı fiyatları hakkında bilgi ve teknik konular için hemen iletişime geçebilirsiniz. Teslim edilmeden önce eğitim de verilmektedir. Şehir içine 1 gün içinde, şehir dışına ise maksimum 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir